pl gb de

Oferta

Czosnek Polski

Pochodzący z własnych tradycyjnych upraw (120 ha)
Najbardziej poszukiwane odmiany.
Główki o regularnym kształcie.
Bardzo aromatyczny i intensywny smak.
Ząbki o zwartej konsystencji koloru różowego.

Czosnek hiszpański

Odmiany : Violetta i Morado
Główki o regularnym kształcie.
Bardzo aromatyczny, naturalny i intensywny zapach.
Duże ząbki o zwartej konsystencji , kolor czerwony i różowy.

Czosnek argentyński

Główki o regularnym kształcie.
Bardzo aromatyczny, naturalny i intensywny zapach.
Duże ząbki o zwartej konsystencji, kolor czerwony i różowy.

Czosnek meksykanski

Odmiana : różowa i biała.
Główki o nieregularnym kształcie.
Bardzo aromatyczny, naturalny i intensywny zapach.
Duże ząbki o zwartej konsystencji , zawierające duża ilość olejków eterycznych i miąższu.

Czosnek chiński

Główki o regularnym kształcie.
Towar pochodzi od sprawdzonych i renomowanych dostawców.
Aromatyczny i łagodny smak.
Duże ząbki o zwartej konsystencji, kolor biały i czerwony.

Czosnek egipski

Główki o regularnym kształcie. Nowalijka.
Produkt z dobrze wyzębionymi główkami oraz 8 cm zieloną łodygą.
Standardowe opakowanie to koszyk bambusowy mieszczący 5 kg

a’1szt

Czosnek pakowany po 1 sztuce w siateczkę wraz z etykietą „wineglass” na której mogą być nadrukowane wymagane informacje. Nowość na rynku w Polsce, wprowadzona przez naszą firmę. Czosnek pakowany po sztuce, zmniejsza straty, zabezpieczając przed uszkodzeniem ze strony konsumenta. Dodanie kodu kreskowego na etykiecie usprawnia kasowanie produktu.

a’3szt

Czosnek pakowany w siateczki po 3 sztuki, ulubiony produkt sieci handlowych, istnieje możliwość dostosowania rozmiaru czosnku oraz gramatury całego opakowania. Standardowo istnieje również możliwość wstawienia dowolnego opisu na etykietę

a’5szt

Czosnek pakowany w siateczki po 5 sztuk, przygotowany specjalnie dla jednego z naszych klientów. Oczywiście istnieje również możliwość wstawienia dowolnego opisu na etykietę.

500 g

Czosnek pakowany w siateczki po 500 gram. Produkt stworzony specjalnie dla potrzeb małej gastronomii. Standardowe opakowanie zbiorcze to karton 20×0,5kg.

1KG

Opakowania po 1kg są najpopularniejszą formą w dystrybucji hurtowej czosnku.

czosnek suszony – puder

Produkt importowany, wyprodukowany z czosnku świeżego. Poddany procesowi suszenia i mielenia do postaci bardzo rozdrobnionej (puder). Wysoka rotacja w sprzedaży zapewnia świeżość produktu.

czosnek suszony – granulat

Produkt importowany, wyprodukowany z czosnku świeżego. Poddany procesowi suszenia i mielenia. Wysoka rotacja w sprzedaży zapewnia świeżość produktu. Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę produktu pod kątem wielkości ziarna.

czosnek suszony – płatki

Produkt importowany, wyprodukowany z czosnku świeżego. Poddany procesowi suszenia i cięcia w płatki, co zapewnia optymalnie długi okres przechowywania.

czosnek obierany

Nie stosujemy żadnego rodzaju środków wspomagających proces produkcyjny. W efekcie oddajemy do państwa dyspozycji całkowicie naturalny i łatwy do użycia ząbek czosnku. Posiadamy szeroką gamę opakowań które gwarantują dostosowanie do Państwa potrzeb oraz pozwalają na zachowanie optymalnego czasu przechowania.

czosnek w zalewie

Produkt wytworzony z obieranych ząbków czosnku, konserwowany zalewą z soli kuchennej. Zastosowanie zalewy pozwala na znaczne wydłużenie przydatności do spożycia. Surowcem są całe i zdrowe ząbki. Produkt gotowy do spożycia po odsączeniu.

pasta czosnkowa

Produkt wytworzony z pełnowartościowych ząbków, poddany procesowi mielenia i następnie konserwacji. Jako środek konserwujący stosujemy sól kuchenną, co pozwalają na wydłużenie okresu przydatności do spożycia.